2021-11-29

Pomysł na prezent dla mechanika samochodowego

Prezent dla mechanika samochodowego

Nie masz pomysłu na prezent dla mechanika samochodowego? A może tata, czy też mąż jest majsterkowiczem, który całe dnie spędza przy samochodach z wielkim zamiłowaniem i nie wiesz co może mu się przydać? Jesteś w dobrym miejscu. W tym artykule znajdziesz garść ciekawych pomysłów na prezent dla mechanika samochodowego w różnym budżecie. Wybraliśmy najciekawsze propozycje z obecnych trendów i przedstawiliśmy je poniżej.

Prezent dla mechanika (narzędzia)

Narzędzi w miejscy pracy nigdy za dużo. To doskonały upominek dla osoby, która ceni sobie praktyczne prezenty. Przedstawimy Państwu najbardziej praktyczne i uniwersalne narzędzie, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla mechanika jak i majsterkowicza.

Lampy warsztatowe

Lampy i latarki warsztatowe do zawsze bardzo dobry prezent dla mechanika, ponieważ w warunkach garażowych takie urządzenia nie są niestety wieczne ze względu na wilgoć czy też obecność lakierów. Nie warto  zatem kupować oświetlenia z najwyżej półki, ponieważ one również nie będą wieczne – lepiej je co jakiś czas wymieniać na nowe. Warto zwrócić uwagę, żeby lampy warsztatowe były na akumulatory ze względu na ich ciągłość pracy. Warto również zwrócić uwagę, aby lampa posiadała mocny magnes, aby możliwe było umiejscowienie lampy w każdej pozycji.  Latarka czołowa to niedościgniony  faworyt tego zestawienia, ponieważ posiada najbardziej pożądane ogniwa na rynku – model 18650. Jest idealna do pracy pod samochodem jako dodatkowe źródło światła.

Walizki narzędziowe na prezent

Walizki narzędziowe to idealny prezent nie tylko dla mechanika, ale również dla każdego posiadacza pojazdu. Zestawy narzędziowe posiadają najbardziej potrzebne klucze i nasadki do drobnych, jak i bardzo zaawansowanych napraw.  Walizka narzędziowa umożliwi zmianę przebitego koła, wyminę uszkodzonych części mechanicznych i karoserii, sprawdzi się również w domu i trakcie trasy.

Walizki narzędziowa Yato – obecnie najpopularniejsze obecnie zestawy w walizkach dostępne w rożnych wariantach – z kluczami oczkowymi lub bez.

Małe zestawy, takie jak “Zestaw kluczy nasadowych z 12 elementami” sprawdzą głownie dla majsterkowiczów, którzy zaczynają przygodę z mechaniką pojazdów. Za ich zakupem przemawia głownie niska cena w stosunku do profesjonalnych walizek narzędziowych.

Podnośniki na prezent

Podnośnik samochodowy – niezbędny “must- have” w każdym garażu. W wyborze podnośnika zapraszamy do naszego artykułu jaki wybrać podnośnik. Podnośniki różnią się budową oraz ciężarem jaki mogą bezpiecznie unieść  wyrażonym w tonach.

Najbardziej praktyczny w warsztacie jest podnośnik 3T z dwoma tłoczkami, z kolei do prostych garażowych zajęć wystarczy podnośnik 2T-2,5T.

Warto pamiętać o kobyłkach – są niezbędne, aby “posadzić” pojazd po podniesieniu. Pojazd nie może pozostać na  samym podnośniku ze względu bezpieczeństwa.

Prezent dla mechanika na święta

Nie tylko pracą mechanik żyje! Co podarować mechanikowi, który ma wszystkie niezbędne narzędzia? W tym rozdziale przyjrzymy się produktom niezwiązanym z światem narzędzi. Poszukamy pomysłowych propozycji związanych z wygodą, komfortem i dobrym humorem.

Poduszki dla mechanika

Prezent idealny do relaksu po pracy dla męża czy taty mechanika. Kubek lub poduszka to ciekawy i praktyczny prezent.

Zestaw z imieniem poduszka, kubek

Prezent dla mechanika na urodziny

W tym rozdziale zaprezentowaliśmy bardziej zabawne prezenty, które będą świetne na prezent dla mechanika urodziny lub inne okazje. Zabawne kubki, koszulki oraz poduszki dostarczą wiele radości podczas wyjątkowych spotkań i uroczystości.

Prezent na dzień ojca

Nie każdy prezent to musi być alkohol lub poduszka. Dzień ojca na szczęście wypada w takiej porze roku, że otwiera to nowe możliwości na prezent! nie tylko grill, ale również wyposażenie ogrodu te to świetny pomysł na prezent dla mężczyzny.

Po więcej pomysłów na prezent dla mechanika zapraszamy do przeczytania artykułów jaka linka holownicza, jakie klucze nasadowe oraz niezbędne narzędzia w garażu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram